Tam 8 aylık yoğun çalışmalar sonucunda yenilediğimiz Dindersi.com sitesi 1 Eylül 2013 ayında yeni yayın hayatına başladı. Dilerseniz Dindersi.com sitesi ile ilgili daha detaylı bilgi vereyim.

Dindersi.com 10 yıllık bir geçmişi ile din öğretmenleri için faydalı olabilecek binlerce dokümanları temin edebileceğiniz bir eğitim portalı. Sene başında köklü bir değişiklik yapmayı kararlaştıran yetkililer projeyi geliştirmek için bizlerle bir araya geldiler. 8 aylık ciddi çalışmalar sonucunda web tasarım ve programlama olarak komple değiştirdiğimiz site din öğretmenlerinin beğenisine 1 Eylül 2013 itibari ile sunuldu.

Sitede kullanılan teknolojileri öğrenmek için burayı tıklayınız.

İçerik olarak 10 yıllık ciddi bir birikime sahip olan sitenin yeni eğitim sistemi ile daha çok ilgi uyandıracağı aşikar. Web tasarım ve programlaması bu yoğunluğu kaldırabilmesi için titizlikle çalışılmış olup ziyaretçilerin site içerisinde en ufak bir yavaşlama yaşamadan dolaşımı sağlanabilmektedir. Sitede vip üye olmak şartı ile istediğiniz kadar doküman indirebilmeniz ve ayrıca içersinde e-ticaret modülü ile pano, yapraktest gibi birçok farklı ürünleri de satın alabilmeniz mümkün.

01.Ekim 2013 tarihinde yeni yüzü ile yayına başlayan sitede bu güne kadar tekil ziyaretçi sayısı 65.000 kişiyi geçti. 1.200.000’i aşan sayfa görüntüleme sayısı ile de kısa sürede ciddi bir ziyaretçi akınını sağlamış bulunmakta. Ortalama günlük 4500 kişinin girdiği sitenin yine ortalama yükleme süresi ise 4 saniyeyi geçmemektedir.

Tüm din öğretmenlerin uğraması gereken Dindersi.com sitesinin web tasarım, programlama ve e-ticaret modülünü yapmış olmaktan dolayı çok keyifliyiz.

Be Sociable, Share!